ul. Czerwonego Krzyża 46, 85-338 Bydgoszcz
tel/fax: (052) 379-90-74, biuro: (052) 373-40-13
seminariumbydgoszcz@op.pl

MŁODZIEŻOWA SZKOŁA BIBLIJNA

Młodzi ludzie podejmują ważne decyzje wpływające na resztę ich życia. Jako dojrzały chrześcijanin odgrywasz bardzo ważną w tym rolę i wywierasz na nich wielki wpływ. Nie musisz być charyzmatycznym przywódcą, porywającym mówcą, czy znawcą pop kultury, nie musisz nawet ubierać się według najnowszej mody. Musisz jednak kochać młodzież i być gotowy spędzać z nią czas. Ludzi młodych obchodzi nie tyle ile wiesz, ale jak bardzo tobie na nich zależy i na ile twoja wiedza ma odniesienie do ich codziennego życia.

Wybrane zagadnienia szkoleniowe to : Bibliologia, Apologetyka, Duszpasterstwo i przywództwo młodzieżowe, Chrystologia, Uczniostwo, Małżeństwo i rodzina, Religie, sekty, kulty.

Terminarz:

16-18 września 2016 - Wzrastanie w Chrystusie - Daniel Cichocki, Jarosław Gaudek

Miejsce: Oćwieka 3

14-16 października 2016 - Temat: Poselstwo Listu do Hebrajczyków - David Saunders

Miejsce: Bydgoszcz, ul. Czerwonego Krzyża 46

3 grudnia 2016 - Ewangelizacja - Josh West

Miejsce: Zbór K.E.Ch., ul. Zdrojowa 14, Włocławek

18 lutego 2017 - Męskie słabości w świetle Słowa Bożego - Jan Puchacz, Daniel Cichocki

Miejsce: Zbór K.E.Ch., ul. Grunwaldzka 1, Łódź

25 lutego 2017 - Chrześcijańskie małżeństwo - Joseph West