adres koresp.: ul. Nowowiejska 12, 86-065 Lisi Ogon
tel: 506 612 054
daniel.cicho@gmail.com

Obozy młodzieżowe

30.06 - 08.07.2020 - OBÓZ MŁODZIEŻOWY 14+ "NEW DIRECTION"

Wiek: 14+ Koszt: 720 zł. 

Organizator: Monika Jastrzębska i Przyjaciele

Kierownik: Daniel Cichocki, Greg Lynas

„Gdy zaczyna się lato, a z latem wakacje i czasu wolnego jest tyle. Znów pojawia się problem i w mózgu wibracje, jak spędzić najlepiej tę chwilę…”

Czego na pewno możesz się spodziewać? Grupy pozytywnie zakręconych Amerykanów, szalonych zabaw, nawiązania nowych znajomości, a przede wszystkim społeczności i spotkań ukierunkowanych na Boga. Niezależnie od tego czy żyjesz już na co dzień z Bogiem czy nie, wiesz jak rozpocząć tę drogę, przyjedź! Na tym obozie wskażemy Tobie po prostu NOWY KIERUNEK! Czekamy na Ciebie!  

Więcej informacji znajdziesz na: www.eden-ocwieka.pl

Życie z Bogiem jest pełne pasji i radości. Rozwijanie talentów, kształtowanie umiejętności, edukacja biblijna, propagowanie chrześcijańskich wartości i stylu życia, to tylko niektóre możliwości, jakie napotkasz w Oćwiece, dające Tobie okazję do nabierania sił, realizowania swych marzeń, pokonywania barier, zmiany siebie oraz otaczającego świata na lepszy. 

Jezioro Oćwieckie, las i boiska stanowią wspaniałą infrastrukturę do uprawiania sportów, organizowania ciekawych wycieczek i zabaw, których granice zależeć będą jedynie od naszej wspólnej wyobraźni i chęci.

Obozy w Oćwiece to niezapomniany czas budowania relacji, warsztatów, inspirujących wykładów, muzyki, nauki języka angielskiego i spotkań z przyjaciółmi z całego świata. To wszystko czeka na ciebie, jeśli uwierzysz, że warto przyjechać. ZAPRASZAMY!!!